2007
CZECH OPEN 2007 - Praga 8-9.06.2007
KADET
Filipek Adrian | 40 kg | 2-e miejsce |
Sadurski Krzysztof | 51 kg | 2-e miejsce |
JUNIORZY
Rodzik Eryk | 48 kg | 1-e miejsce |
Filipek Adam | 51 kg | 3-e miejsce |
Mistrzostwa Polski Juniorów - Borne Sulinowo 18-20.05.2007
Rodzik Eryk (MISTRZ POLSKI) | 48 kg | 1-e miejsce |
Filipek Adam (MISTRZ POLSKI) | 51 kg | 1-e miejsce |
Jabłońska Aleksandra | 46 kg | 3-e miejsce |
Ponikowski Adrian | 48 kg | 5-8 miejsce |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Opole 11-13.05.2007
Bochenkiewicz Michał | | 1-e miejsce |
(MISTRZ POLSKI) | | |
Rodzik Patryk | | 2-e miejsce |
Sosik Filip | | 2-e miejsce |
Sadurski Krzysztof | | 3-e miejsce |
Sadowski Adam | | 6-e miejsce |
Filipek Adrian | | 7-e miejsce |
Ponikowski Artur | | 8-e miejsce |
Zając Dominik | | 10-e miejsce |
Otwarte Mistrzostwa Mazowsza - Ciechanów 24.04.2007
JUNIOR MŁODSZY
Rodzik Patryk | | 1-e miejsce |
Bochenkiewicz Michał | | 2-e miejsce |
Filipek Adrian | | 2-e miejsce |
Zając Dominik | | 3-e miejsce |
Sadurski Krzysztof | | 3-e miejsce |
Sosik Filip | | 3-e miejsce |
Ponikowski Artur | | 5-8 miejsce |
Filipek Grzegorz | | 5-8 miejsce |
JUNIORZY
Rodzik Eryk | 48 kg | 2-e miejsce |
Jabłońska Aleksandra | 49 kg | 5-7 miejsce |
Samołyk Paula | 59 kg | 5-8 miejsce |
Filipek Adam | 56 kg | 5-8 miejsce |
Kowalski Dominik | 59 kg | 5-8 miejsce |
Eliminacje Strefy Wschodniej do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Puławy 1.04.2007
Bochenkiewicz Michał | | 1-e miejsce |
Rodzik Patryk | | 1-e miejsce |
Sosik Filip | | 1-e miejsce |
Sadurski Krzysztof | | 2-e miejsce |
Filipek Adrian | | 2-e miejsce |
Ponikowski Artur | | 3-e miejsce |
Sadowski Adam | | 3-e miejsce |
Bernat Olga | | 4-e miejsce |
Zając Dominik | | 4-e miejsce |
Filipek Grzegorz | | 7-e miejsce |
Międzynarodowe Mistrzostwa Berlina - Berlin 9-11.03.2007
Rodzik Eryk | | 1-e miejsce |
Sadurski Krzysztof | | 1-e miejsce |
Rodzik Patryk | | 1-e miejsce |
Jabłońska Aleksandra | | 1-e miejsce |
Bochenkiewicz Michał | | 2-e miejsce |
Sosik Filip | | 2-e miejsce |
Bochenkiewicz Martyna | | 2-e miejsce |
Filipek Adam | | 3-e miejsce |
Sadurski Mateusz | | 3-e miejsce |
Sadurski Przemek | | 3-e miejsce |
Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzieżowców - Ciechanów 24-25.02.2007
JUNIORZY
Rodzik Eryk | 48 kg | 1-e miejsce |
Filipek Adam | 51 kg | 1-e miejsce |
MŁODZIEŻOWCY
Gardias Patryk | 63 kg | 2-e miejsce |
powrót
|